Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

İkili Yucca Saksı Çiçeği

249 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Gül Aranjman

179 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Dracaena Massangeana

249 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Beyaz Prenses Çift Dallı Orkide

144 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Beyaz Melek Tek Dal Orkide

119 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Beyaz Tören Çiçeği

399 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Kırmızı Beyaz Ferforje Aranjmanı

589 ,91 TL
KDV Dahildir

Açılış Çiçekleri

Yeni bir girişimin yarattığı tatlı heyecanı ve gururu sevdiklerinizle paylaşmak için en güzel yol, onlara açılış çiçeği göndermek olarak bilinir. Böylece onların yanında olduğunuzu ve girişimlerinde büyük başarıların altına imza atacaklarına olan inancınızı gösterme imkanı bulursunuz. 

Özel günlerde sevdiklerinizi desteklerken, aynı zamanda birbirinden güzel çiçeklerin naif lisanı ile onlara duygularınızı ifade edebilirsiniz. Özellikle ayaklı ferforje aranjman ile açılışlarda sevdiklerinizin heyecanını ve mutluluğunu paylaşmak çok etkili bir yoldur. Sadece ferforje aranjmanları değil, çelenk, çiçek sepeti, kutu çiçekler ya da saksı çiçekleri de açılış için en ideal seçenekler arasında yer alır. 

Açılışa katılamasanız dahi, sevdiklerinizi unutmadığınızı ve her an onların yanında duygularını paylaştığınızı ifade etmenin en zarif yolu olarak bilinen açılış çiçekleri, yürekleri ısıtacak ve yüzlerde tebessüm yaratacaktır. 

Yeni girişim yapan kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu şey işinde başarılı olacağına duyulan inanç ve güvendir. Bu nedenle bu duyguların en iyi ifadesi olan açılış çiçekleri, her daim aranızda güçlü bir bağ kurar ve sevdiklerinizin de kendine güvenmesine yardımcı olur.

Açılış Çiçekleri Nelerdir

Sevdiklerinizin işyeri açılışlarında onlara olan desteğinizi ifade etmek için oldukça etkili bir araç olan açılış çiçekleri, her zaman yeni girişimlerinde onların yanında olduğunuzu hissettirir. Bu sayede sevdiklerinizin coşkusunu, heyecanını, tedirginliğini ve endişesini en güzel şekilde paylaşabilirsiniz. Bir nebze de olsa sevdiklerinizi rahatlatan bu tür jestler, “Her zaman yanındayım” mesajını net bir şekilde gösterir. 

Sevinçleri ve hüzünleri çiçeklerle karşılamayı seven insanlar, özellikle yeni bir iş kurduklarında kendilerine inanılmasını ve onlarla gurur duyulmasını ister. Bu noktada tebriklerin en güzel ifadesi olarak bilinen açılış çiçekleri, “Hayırlı olsun”, “Her şey güzel olacak”, “Her zaman yanındayım” gibi birçok ifadenin hoş ve zarif bir yoludur.

Açılışlar için en çok tercih edilen çiçekler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Gösterişli ve şık görünümlü Gerbera
  • Mis kokulu gelin beyazı Lilyum
  • Sıradışı, özgün ve asil duruşu ile Antoryum
  • Geleneksel güzelliği ve hoş kokusu ile Gül

Açılış çiçeği çeşitleri kadar bu çiçeklerin tasarımı da önemlidir. Bu nedenle detaylara özen gösterilmeli ve estetik bir görünüm ortaya çıkarılmalıdır. Ayrıca çiçeğin her bir noktasında duyguları en güzel şekilde ifade eden dokunuşlar yer almalıdır. 

Açılışlar ve törenler için hangi çiçeklerin seçileceği aslında tamamiyle kişiye ve yansıtmak istediği duygulara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bununla birlikte bu tür etkinlikler için duyguları en iyi anlatan çiçekler yukarıdaki listede yer alır.

Çiçeğin türü ve tasarımı kadar büyüklüğü de oldukça önemlidir. Eğer iş girişimi büyük çaplı ise, küçük şık çiçek sepeti istenilen etkiyi bırakmaz. Bu tür durumlarda kesinlikle kendini gösteren muazzam işyeri açılış çelenkleri tercih edilmelidir. Günümüzde modern ve şık tasarıma sahip olan çelenkler içerisinde ise kendini en çok gösteren ve büyük rağbet gören alternatif ferforjelerdir. Özellikle güller, lilyumlar ya da antoryumlarçiçekleri arasından seçilen türler ile oluşturulan bir ferforje, çok zarif ve şık bir sürpriz olarak karşımıza çıkar. 

Açılış Çiçekleri Modelleri Nasıldır

Açılış için özenle hazırlanan özel çiçekler, muazzam duruşu ve şık tasarımları ile herkesin beğenisini kazanır. Çok çeşitli model seçeneği ile her türlü tarza uygun açılış çiçekleri mevcuttur. Bu nedenle duygularımızı en iyi şekilde ifade etmemize yardımcı olacak olan açılış çiçekleri modellerine kolaylıkla ulaşabilir ve sevdiklerimiz yeni işlerine adım atarken yanlarında olmak için onlara muazzam çiçekler gönderebiliriz. 

İsteğe göre aynı sepette ya da çelenkte farklı türdeki çiçekler bir araya getirilebilir. Sade ama şık modelleri tercih edenler ise tek çiçek türü ile yapılan tasarımları seçebilir. Aynı şekilde tek renk ya da çeşitli renkler tasarımlarda yer alabilir. 

Rengarenk çiçeklerden oluşan açılış çiçekleri coşkulu görünümleri ile sevdiklerinize şevk verirken, sade ama şık modeller sevdiklerinize olan güveninizi yansıtır. Özellikle karanfiller, güller, papatyalar gibi birbirinden farklı çiçeklerin yer aldığı modellerin her biri, kendine özgü bir hava yaratır. Estetik açıdan göz kamaştıran ve beğeni kazanan açılış çiçekleri, size özel aranjmanlar ile çok daha dikkat çekici hale gelir. 

Açılış çiçekleri modellerinden biri seçileceği zaman, etkinliğin nasıl olacağı da oldukça önemlidir. Açılışlara en uygun modellerin seçilebilmesi için amacına uygun tasarımların tercih edilmesi gerekir. 

Genel olarak orta çaplı açılış törenleri için klasik çiçek modelleri mevcuttur. Bununla birlikte farklılığı sevenler için sıradışı ve şık tasarımlar da bulunur. Açılışın büyüklüğüne bağlı olarak çiçeğin ebatlarına özen gösterilmelidir. Küçük açılışlar için gösterişli ve heybetli açılış çelenkleri hoş karşılanmaz. Büyük çaplı açılışlar için ise küçük çiçek sepetleri uygunsuz görünür. Bu nedenle yeni girişimin boyutu bilinmeli ve açılış çiçeğinin modeli buna göre seçilmelidir. 

Ayrıca açılış çiçeklerinde şans getirdiğine inanılan detaylara da sıklıkla yer verilir. Örneğin; şans bambuları ile taçlandırılan modeller hem özgün hem de hoş bir tarz olarak karşımıza çıkar. Bunun gibi birçok detayla süslendirilen modeller mevcuttur. 

 

Açılışlara veya Fuara Nasıl Çiçek Gönderilir

Sevdiklerinizin düzenlediği bir fuar için çiçek göndereceğiniz zaman, karşınızda çok zengin bir seçenek yelpazesi yer alır. Şayet küçük çaplı bir fuar söz konusu ise, daha küçük ebatlı çiçekleri tercih edebilirsiniz. Özellikle orkide, guzmanya ya da açelya çiçeklerini seçebilirsiniz. Şık ve estetik görünümleri ile bulunduğu mekana hoş bir atmosfer kazandıran bu tür çiçekler, en çok rağbet gören fuar çiçekleri arasındadır. Daha büyük çaplı fuarlar için ise tek ya da çift katlı çelenkler oldukça idealdir. 

Fuara nasıl çiçek gönderilirsorusunun cevabı oldukça basittir. Öncelikle yapmanız gereken ilk şey istenen çiçek modeline karar vermektir. Ardından teslimat adresi ve saati belirterek çiçek siparişleriniz için talep oluşturmalısınız. Teslimat, sipariş ile aynı gün için mümkündür. Bu noktada çiçeğin üzerinde yer alan not da dikkat gerektiren bir konudur. Kusursuz bir fuar çiçeği için bütün detaylara özen gösterilmelidir. Bu sayede sevdiklerinizin heyecanını en iyi şekilde paylaşabilir ve onlara destek olduğunuzu mükemmel şekilde gösterebilirsiniz.

Kısacası fuara çiçek göndereceğiniz zaman yapmanız gereken tek şey hangi çiçeğin nereye ne zaman gönderileceğini belirtmektir. 

Açılış Çiçekleri Yazısı Nasıl Olur

Açılış çiçeklerinin tasarımı sevdiklerinizin bu heyecanlı gününde ne kadar önemli ise, üzerinde yazan not da bir o kadar önemlidir. Her şeyin kusursuz olduğundan emin olmanız için, tercih edilen çiçekleri belirtirken çiçek üzerine yazacağınız notu özenle seçmelisiniz. 

Unutulmamalı ki açılış çiçekleri üzerindeki yazı kısa ve net olmalıdır. Genellikle isim ve soy isimden oluşan yazı, tüzel kişiler için firma adından oluşur. Örneğin; kişi için “isim ve soyisim”, aile için “x ailesi” gibi ifadeler kullanılırken, tüzel kişiler için “x firması” tabiri tercih edilmelidir. Eğer tüzel kişi olarak firma adı kullanılmayacak ise, kişinin ünvanı belirtilmelidir. Ayrıca “Tebrik ederim”, “Başarılar dilerim” gibi notlar da sıklıkla kullanılan yazılar arasındadır. 

Dikkat çekici açılış çiçekleri arasında tek ya da çift katlı çelenkler yer alır. Ayrıca şık ve görkemli ferforje ayaklı çelenkler de favoriler arasındadır. Sevdikleriniz için coşkunuzu ve mutluluğunuzu ifade etmenin en etkili yolu olan açılış çiçekleri, tek renkli ya da çift renkli olarak da tercih edilebilir. 

İşyeri Açılış Çelenkleri Nasıl Sipariş Verilir

Sevdiklerinizin yeni iş girişimleri için gerçekleştirdikleri açılışlara çelenk göndereceğiniz zaman sipariş vermeniz gerekir. Bu noktada yapılabilecek küçücük bir hata, açılış çelenginin anlamını yitirmesine neden olur. Bu nedenle sipariş sürecinde her adım büyük bir titizlikle gerçekleştirilmeli ve çiçek göndermenin bütün detaylarına özenle yaklaşılmalıdır.

Böylece sorunsuz bir teslimat ile bu özel günlerinde sevdiklerinizin yanında olabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Eğer açılışa katılma imkanınız yoksa kesinlikle açılış çiçeği ile yokluğunuzu hissettirmemeniz ve yollayacağınız bu göz kamaştırıcı çelenk ile gönüllerini almanız oldukça önemlidir. Bu sayede sevdikleriniz her zaman onların yanında olduğunuzu bilir ve kendilerini yalnız hissetmezler. 

Eğer siz de iş yeri açılışı için sevdiklerinize çelenk gönderecekseniz, sipariş vermeli ve çelengin modeline, çiçeklerin türüne ve rengine karar vermelisiniz. Ayrıca teslimat adresi ve saati konusunda doğru bilgiler vermelisiniz. Bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmadan, sevdiklerinize bu tür muazzam çiçekler ile şans dilemenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Açılış Çiçekleri Fiyatları Ne Kadardır

Bünyemizde yer alan açılış çiçekleri oldukça zengin bir seçenek yelpazesine sahiptir. Bu nedenle istediğiniz modelde çiçekleri tercih ederek, bu mutlu gününde sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz. Açılış ve tören çiçekleri fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çiçeğin türü, modeli, büyüklüğü, tasarımı gibi faktörler fiyatlar üzerinde etkilidir. Sayfamız üzerinden açılış çiçeklerimizi inceleyebilir ve fiyatları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Hızlı ve Kolay Teslimat hizmetimizden yararlanmak için sipariş vermeniz yeterlidir. Görkemli ve şık çiçekleri en makul fiyatlarla satın almanız ve sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkündür.