Beyaz Peri 4'lü Orkide

234.82 TL

Çiçek Kodu: 609

Bu ürün geçici olarak stoklarda bulunmamaktadır
Beyaz Peri 4'lü Orkide ile sevdikleriniz için sıra dışı bir çiçek siparişi verebilirsiniz.
Beyaz renkli Phalaenopsis orkide çiçeğinin asaleti sevdikleriniz için çok özel bir jest olsun.

Phalaenopsis  Orkide : 4 Adet
 

Orkide Nasıl Sulanır?

Daldırma yöntemi; Bu yöntem de suyun kök boğazını geçmesine izin vermeden saksı kova içerisine daldırılır. Tüm saksı materyali ıslanana kadar bekletilir. Sudan çıkarılan saksı, suyu süzülerek yerine kaldırılır. Eğer bir süre sonra saksı altlığında su birikirse dökülür. Bu yöntem pratik ve kullanışlıdır ancak orkideleriniz de her hangi bir hastalık görülürse tek kovadan yapılan sulamalar da hastalığın diğer bitkilere sıçraması kaçınılmazdır.

Dökme sulama; Bu yöntem musluk altın da veya sulama kabıyla üstten sulama yöntemidir. Orkide sulama da genel kabul görmüş bir kural saksı harcı tamamen ıslanana kadar sulamaktır. Bu nedenle dökme sulama da bol suya ihtiyaç vardır. Eğer su kaynağınız orkideler için uygunsa çeşme altına tutarak sulama yapabilirsiniz.

609 kodlu Beyaz Peri 4'lü Orkide yalnızca 234.82 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Beyaz Peri 4'lü Orkide ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Beyaz Peri 4'lü Orkide Herkese Çiçek’te!