Bir Gün Değil Her Gün Çiçek

Bu güzel Haziran gününe olduğunuzdan daha mutlu, daha enerjik yâda yorgun başladınız. Belki de mutlu olmanızın sebebi eşiniz ve sevdikleriniz, enerjik olmanızın sebebi güzel ve dinlendirici bir uyku, yorgun olmanızın sebebi ise gece uyumayan bir bebek, bitmeyen ev işleri, stresli bir iş gününden sonra dinlenemediğiniz bir gece… Evet, tamda bunlar dediğinizi duyar gibiyim.

Peki, beyler eşleriniz bugün ne istiyor? Sadece özel günlerde değil hep sizlerin akıllarında olmak istiyorlar. Bir gün değil her gün hatırlanmak istiyorlar. Ve sizler ruh eşlerinizi maalesef ki her zaman hatırlayamıyorsunuz. Ama biliyoruz ki onları çok seviyorsunuz. Bazen duygularınızı belli edemiyorsunuz.

Duygularınız o kadar büyümüştür ki içinizde artık kelimelere sığmaz hale gelmiştir. İşte kelimelere sığmaz hale geldiyse artık aşk sözcüklerden çok daha fazla şeye ihtiyaç duyarsınız. Hele ki utangaç ve kendinizi ifade edemeyenlerdenseniz, sizin yerinize, sizin duygularınızı sevdiklerinize biz anlatalım :)

Kısa ama çok şey ifade eden, klasik ama bir o kadarda içten “Seni Seviyorum” mesajınızı sıcacık, güneşli yaz gününün bütün enerjisini içinde barındıran mis kokulu çiçekler ile süsleyelim.