En Güzel Geçmiş Olsun Mesajları

Sevdiğiniz biri rahatsızlandığında onun yanında olduğunuzu hissettirmek için kendisine geçmiş olsun hediyesi gönderebilirsiniz. Böylece ona destek olduğunuzu en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Bu tür üzücü durumlarda genellikle en güzel hediye birbirinden zarif ve şık çiçek sepetleri ya da çiçek buketleri olur. Bu güzel çiçeklerin yanında ise muhakkak duygularınızı anlatan geçmiş olsun mesajları olmalıdır. Bu sayede çiçek hediyesi çok daha etkili olur ve hastaya moral verir.

H2-Geçmiş Olsun Mesaj Önerileri

Bazen içi nedenlerle bazen ise kötü zamanlarda sevdiklerinizin yanında olmanız gerekir. Her türlü durum için özel olarak tasarlanan çiçek aranjmanları mevcuttur. Bunlardan zevkinize ve bütçenize uygun olanı sayfamız üzerinden sipariş verirken, muhakkak anlamlı ve ciddi geçmiş olsun mesajları da oluşturmanız gerekir. Hasta olan kişinin hayatınızdaki yerine göre hazırlamanız gereken geçmiş olsun mesajları kısa veya uzun sözlerden oluşabilir. Burada önemli olan duygularınızı samimi ve net bir şekilde ifade edebilmenizdir. Yerine göre arkadaşa için komik geçmiş olsun mesajları veya resimli geçmiş olsun mesajları hazırlarken, sevgiliniz için geçmiş olsun mesajları sevgiliye sözler oluşturabilirsiniz. Hatta kısa ve öz yazıların yanı sıra geçmiş olsun mesajları uzun ve detaylı yazıları da tercih edebilirsiniz. İşyeri için yöneticiye geçmiş olsun mesajları ideal iken, akrabalarınız için de uygun güzel sözler mevcuttur. Örneğin; amcaya geçmiş olsun mesajı sözleri hem saygı hem de sevgi içermelidir. Geçmiş olsun mesajları ablaya sözleri ise samimi ve içten olmalıdır. Bu tür durumlarda özellikle geçmiş olsun mesajları esprili sözler idealdir.

H3-En Popüler Geçmiş Olsun Mesaj Örnekleri

Hediyelerinizin yanında anlamlı notlar hazırlayacağınız zaman akrabaya, arkadaşa, müdüre, sevgiliye geçmiş olsun mesajları farklı şekillerde hazırlanır. İşyerindeki tanıdıklarınız için geçmiş olsun mesajları resmi sözler uygundur. Bazen yabancı müşteriler ya da iş ortakları için de geçmiş olsun mesajları İngilizce sözlerden yararlanabilirsiniz. Dindar olan sevdikleriniz için ise geçmiş olsun mesajı dini hediye notları tercih etmelisiniz. Hediye notunuzu hazırlarken şu sözlerden ilham alabilirsiniz:

  • Hastalığınız bizi oldukça üzdü. En yakın zamanda iyileşmenizi ve sağlığınıza kavuşmanızı temenni ederiz.
  • Her derdin devası öncelikle gülümsemektir. Bu nedenle hastalığın süresince yüzünden tebessüm eksik olmasın. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle.
  • Her geçen gün çok daha sağlıklı ve mutlu olmanız dileğiyle, geçmiş olsun.
  • Her zaman yanındayım canım arkadaşım. Kendine dikkat etmeli ve en kısa zamanda iyileşmelisin.
  • En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle. Çok geçmiş olsun canım benim.

H2-Geçmiş Olsun Hediyeleri için Öneriler

İstenmeyen durumlar sonrasında gönderilen geçmiş olsun tarzındaki mesajlar, zorluk yaşayan kişilerin yanında olunduğunu gösteren unsurlardır. Zaman veya coğrafya insanlar arasına mesafe koyar. Bu sebeple her zaman yanında olmak mümkün olmayabilir. Hele ki hastalık ya da farklı nedenlerle yaşanan üzüntülerde bir arada olmamak iki taraf içinde üzüntü verebilir. Böyle durumlarda anlamlı mesajlarla hediye vermek bu mesafeyi kapatır. Bu tarz durumlar için en iyi hediye alternatiflerinin başında çiçekler gelir. Mesela taze ve canlı başlangıçlar için mevsim çiçekleri tercih edilebilir. Rengarenk güller veya lilyumlar ile vazo içerisinde çiçek aranjmanları da tercih edilebilir. Saksı çiçekleri arasında orkideler de sıklıkla tercih edilen geçmiş olsun çiçekleri arasındadır. Sayfamızda birbirinden güzel aranjmanlar arasında seçim yaparak sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz. Güvenli çiçek siparişi konusunda merak ettiğiniz konular içinde bu yazımızı okuyabilir, siparişlerinize gösterilen özen ve itina konusunda bilgi alabilirsiniz.