Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.

Neden Çiçek Siparişi ?

Neden Çiçek Siparişi ?

Araştırmalar göstermektedir ki çiçekler herkes için çok değerlidir ancak yaşlı nesil için daha büyük öneme sahiptir. Çiçek göndermek hediye edilen kişi için çok büyük öneme sahiptir.
-          Gönderilen çiçeklerin renkleri hediyeyi özelleştirmektedir.
-          Görünüşü ve kokusu hediye edilen kişinin modunu yükseltmektedir.
-          Çiçek göndermek duygusal bir etki yaratmaktadır.
-          Çiçek alan kişi kendini daha özel hissetmektedir.
-          Çiçekler kişiler arasında etkileşimi artırmaktadır.
-          Çiçek hediye edilen kişiler sahiplenildiğini hissederler.
Çiçek hediye etmek bazıları için geleneksel bir davranıştır. Ancak içinden gelerek çiçek hediye etmek de çok yaygın bir davranıştır.
Çiçekler romantik durumlar için en önemli hediyelerdir. Bunun yanında çiçek gönderen kişi kendini göstermiş ve akıllara yer etmiş olur.

Çiçek Siparişi
Çiçek Gönderme Alışkanlıkları

Alışkanlıklar gösteriyor ki lokal çiçekçilerden alışveriş yapanların çoğu çiçekleri kendi evleri için almaktadır. Online mağazalardan gönderilen çiçekler ise genellikle hediye etmek için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra lokal çiçekçilerden yapılan alışverişlerde tazelik, beklenti, uzun ömürlülük ve dayanıklılık ön plana çıkmaktadır. Genellikle insanlar çiçekleri kendileri seçip almasına rağmen internet üzerinde yapılan alışverişler fiyat seçenekleri, görsellik ve gönderim olanaklarından yararlanmak isteyenleri çekmektedir.