Neden herkesecicek.com’u Tercih Etmeliyim ?

Türkiye’nin ilk online çiçek sipariş sitelerinden biri olan herkesecicek.com platformu, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve alanında yapmış olduğu özenli çalışmalar sayesinde, bu zamana kadar ayakta kalabilmeyi başarmış bir kuruluştur. Müşteri deneyimlerini her zaman arttıran ve %100 müşterime mnuniyeti odaklı çalışmalarıyla kendisinden her zaman söz ettiren Herkese Çiçek, büyüyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Deneyimli kadrosu, güler yüzlü müşteri temsilcileri sayesinde herkesten tam not almayı başaran firma, müşterilerinin güvenli ve kaygılardan uzak bir alışveriş süreci yaşaması için gerekli güvenlik tedbirlerini almıştır. Güvenli alışverişin teminatı SSL sertifikası, kredi kartıyla alışveriş yapmak isteyen müşterilere sunulan güvenlik uygulamalarından birisidir.


Siparişleri ilgili adreslere gün içerisinde belirtilen saatlerde ulaştıran ve bu yolculukta sipariş sahibini bilgilendiren bir sistemi donanımında barındıran herkesecicek.com, Türkiye’nin birçok noktasına çiçek siparişlerinin hazırlanması ve gönderilmesi için çalışmaktadır.

Ataşehir çiçek siparişi veya İstanbul ilinin diğer ilçeleri için vereceğiniz siparişler, veyahut da diğer illerimizde vereceğiniz siparişler söz konusu olsun, hepsinin sağlıklı bir şekilde ilgili adreslere teslim edilmesi adına özenli bir çalışma yürütülür.  Sevdiklerinize hiçbir zaman unutulmadıklarını ve onların ne kadar değerli olduklarını söylemek, seven için önemli bir vazife. Bunu yaparken en önemli sunacağımız hediye ise çiçeklerdir.

Verdiklerimizle var ederiz, aldıklarımızla var oluruz; Sevgi gibi, dostluk gibi, vefa gibi. Etrafımızdakilere kayıtsız kalmamak, onlara çiçekler gibi bir dünya sunmak için çalışmak dileğiyle…