Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunmasını inceleyebilirsiniz.

Yeni İş ve Açılışa Uygun Çiçekler

Yeni iş yeri açılışına çiçek göndermek istiyorsanız ve nasıl bir şeyler seçmeniz gerektiğini bilmiyorsanız ya da karar veremediyseniz bu yazımız size göre.

İş yeri açılışına gönderilecek çiçekler, iş yerinin faaliyet alanı, konumu, bulunduğu mekan vb gibi kriterlere göre değişiklik gösterecektir.

Çiçek gönderimi yapılacak olan açılışa ait iş yeri eğer bir binanın alt katı gibi geniş bir alanda ise, açılışa uygun çelenk vb götürülebilir. Ancak iş yeri daha dar bir mekan ya da çelenk göndermenin uygun olamayacağı bir yapıda ise (plaza vb gibi) bu durumda daha küçük ebatlı olan açılış çiçekleri tercih edilmelidir. Bunlar mevsim çiçeklerinden hazırlanan ferforje aranjmanlar, sepet içerisinde hazırlanmış aranjmanlar vb olabilir. Bunun dışında yeşillikli saksı çiçekleri ya da seramik saksılarda hazırlanmış aranjmanlar da tercih edebileceğimiz seçenekler arasında olacaktır.