Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Pembe Ferforje Çiçek Aranjmanı

379 ,90 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Kırmızı Beyaz Ferforje Aranjmanı

589 ,91 TL
KDV Dahildir
Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Beyaz Tören Çiçeği

279 ,90 TL
KDV Dahildir

Çelenk / Ferforje Çelenk

Sevdiklerinizin özel günlerinde onların yanında olduğunuzu ve duygularını en içten şekilde paylaştığınızı ifade eden çelenk, en çok tercih edilen çiçek süslemelerinden biri olarak karşımıza çıkar. 

Sadece güzel duyguların paylaşılması için değil, aynı zamanda hüznün ve sıkıntının da beraber yaşanması amacıyla tercih edilen çelenk modelleriişyeri açılışı, nişan, düğün, nikah, fuar, sergi, iş yeri, yıl dönümü kutlamaları veya cenaze gibi özel zamanlarda gönderilir. Gelenek haline gelen bu alışkanlık, çok eski zamanlardan bu yana Çelenk Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Çelenk nedir sorusu en çok merak edilen konulardan biridir. Hem sevincin hem de hüznün paylaşılmasına olanak sağlayan çiçek sepeti ferforje çelenk, en güzel çiçeklerin bir araya getirilmesi ve şık tasarımların gerçekleştirilmesi sonucu oluşur. Özellikle gerberalilyumgüller, glayor, karanfil gibi çiçek çeşitleri çelenk çiçek isimleri arasında yer alır. 

Bu eşsiz çiçeklerin beraber kullanılması ile oluşturulan tasarım, farklı konseptlerle ortaya çıkarılır. Kaliteli ve şık bir hediye olarak kendini gösteren çelenk çiçek sepeti, çok farklı modellerle sizlere sunulur. Sayfamız üzerinden nikah çelenkleri, siyah çelenk çeşitleri, düğün çelenk modelleri gibi bütün ürünlerimize göz atabilir ve sizin için en ideal olanı tercih edebilirsiniz. Üstün kaliteyi en uygun çelenk fiyatları ile sunan sayfamız her daim yanınızdadır. 

Çelenk / Ferforje Çelenk İle Sevginizi Gösterin

Çelenk ne demek sorusu kadar merak edilen diğer bir soru ise ne işe yaradığıdır. Heyecan, mutluluk, coşku, hüzün, özlem gibi duyguların paylaşılmasında en etkili yöntem olarak bilinen ferforje çelenk, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanların özenli anlarında bedenen yanlarında olmasanız da, her daim desteğinizin onlarla olduğunu ifade etmek için oldukça ideal bir yöntemdir. Böylece karşı taraf kendisine değer verildiğini ve yalnız olmadığını hisseder. Bu da ona güç verir.

En Çok Tercih Edilen Çelenk / Ferforje Çelenk Modelleri

Oldukça zengin bir model yelpazesine sahip olan sayfamız üzerinden kolaylıkla zevkinize hitap eden ürünlere ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel ve gösterişli konseptlere sahip olan ürünlerimiz, aynı zamanda zarif ve şık bir yapıya sahiptir. İsteğinize bağlı olarak;

  • Tek renkli ya da çok çeşitli renklerden oluşan çiçeklerle düzenlenen modeller,
  • Tek çeşit çiçekle veya farklı çiçeklerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan modeller,
  • Tek katlı ya da iki katlı modeller,
  • Ferforje ayaklı çelenk modelleri gibi çok sayıda seçenekten birini seçebilirsiniz.

İstediğiniz modeli seçerken çelenk yazıları konusunda da özenli davranmalısınız. Ferforje çelenk yapımı ne kadar kusursuz olursa olsun, ideal bir yazı düzenlenmez ise istenen sonuç elde edilemez. 

Düğün çelenk yazıları ile açılış için düzenlenen yazılar birbirinden oldukça farklıdır. Bu noktada düğün, fuar, açılış ya da cenaze çelengi nasıl olmalı gibi konularla ilgili sayfamız üzerinden bilgi alabilir ve en ideal seçimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Çelenk / Ferforje Çelenk Fiyatları 

En önemli günlerde sevdikleriniz için gönderebileceğiniz bu hediye ile onların yanında olduğunuzu en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Ferforje çelenk fiyatları ise pek çok unsura bağlı olarak değişir. Bunlar genel olarak;

  • Tercih edilen konsepti,
  • Çelengin şekli ve boyutu,
  • Tasarım için kullanılan çiçeklerin çeşidi ve sayısı,
  • Kaç katlı bir tasarımın seçildiği gibi unsurlardır. 

Düğün, nikah, cenaze gibi etkinliklerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen çelenklere sayfamız üzerinden ulaşabilir ve bütçe dostu olan metal çelenk fiyatları ile çelenk gönder işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca üstün kalitede muazzam çiçek buketlerive sepetleri için bizden destek alabilirsiniz.