Herkese Çiçek'te yer alan Güller kategorisiyle, sevdikleriniz için uygun gül çeşitleri, kırmızı gül buketi ve uygun gül fiyatlarıyla sevdiklerinizi mutlu edin.

Gül nedir? Güller güzel sözler yerine geçen harika hediyelerdir.

Güller duygularınızın derinliğini ifade etmek için kullanabileceğiniz en özel çiçek türleri arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı renk seçeneği olan güller özel günlerin vazgeçilmezidir. Özellikle kırmızı gül aşkı, beyaz gül sonsuz sevgiyi ifade etmektedir.

Güller Sevgililer Günü, evlilik yıldönümü, Anneler Günü, Babalar Günü, sevdiklerinizin doğum günü ve daha pek çok özel günde hislerin en saf, estetik, yoğun ve anlamlı temsilcileridir. Özel günlerde gül demeti alabileceğiniz gibi tek gül alarak da sevginizi belirtebilirsiniz.

Güller nasıl solmaz?

Güllerin solmaması için sularının taze tutulması, sıcaklıktan korunması, budanması ve özenle saklanacak doğru vazo seçilmesi gerekmektedir.

Güller nasıl budanır?

Kış mevsiminde soğuk havadan zarar görmüş gül dalları sağlıklı dokunun bulunduğu noktanın birkaç cm altından kesilmelidir. Hastalıklı, kuru, zayıf, ince sürgünler budanmalıdır. Yaşlı bir gül dalının ucunda 1-2 tane bir yıllık sürgün 2-3 göz üzerinden budanarak bırakılmalıdır. Kesilen sürgünün iç rengi beyaz olmalı, eğer kahverengi veya siyah ise budama beyaz renge ulaşılan noktanın altından yapılmalıdır. Aşısı yapılmış güllerde aşı noktasının altından gelen dip sürgünlerini dipten kesmelidir. Gül çiçeği bakımı ile daha fazla bilgi için tıklayın.

Güller nasıl kurutulur?

Gülleri kurutmanın farklı yöntemleri vardır. Güller ters çevrilip birlikte bağlandıktan sonra kurumaya bırakılabilir. Bununla birlikte sıkıştırılarak (kitap arası gibi) kurumaya bırakılabilir.

Herkese Çiçek Güller kategorisinde; buket olarak ya da vazoda farklı sunum seçenekleriyle birbirinden farklı sayıda ve renkte kaliteli gül türleri bulunmaktadır. Herkese Çiçek Güller kategorisi kaliteli, anlamlı ve şık hediyelik gül alışverişiniz için en doğru tercihiniz olacak. Derin duygularınızı en iyi ifade edebileceğiniz ve kalite beklentinizi karşılayacak en güzel güller Herkese Çiçek'te sizi bekliyor.