Direnç Paketi

49.90 TL

Çiçek Kodu: 1877

Direnç Paketi

Vücudun direncini artıracak bağışıklığını güçlendirecek meyve-sebzelerden seçilmiş vitamin zengini ve lezzetli ürünlerden oluşturulmuş bir settir . Ürünlerin tamamı hiçbir ısıl işlem uygulanmadan, katkısız, koruyucusuz ve şeker ilavesiz olarak üretilir.

Toplam 3 adet 400 ml üründen oluşan bu seti günlük beslenmeniz arasında öğün yerine ya da öğün sonrası ara öğünlerde tüketmenizi tavsiye ederiz.

İçecekleri tüketirken herhangi bir sıralama mecburiyeti olmadan istediğiniz sırayla tüketebilirsiniz.

İçindeki Ürünler:

No: 118 : Yeşil elma,dereotu, ıspanak, fesleğen, ceviz

No: 109 : Greyfurt, portakal, kivi, dereotu, buğday çimi, zencefil

No: 150 : Portakal, ananas, limon, zencefil

Direnç Paketi

Ürünler cold-press ( soğuk sıkım) yöntemiyle sıkılmakta ve bu sayede meyve-sebzelerdeki vitamin ve mineral oranları maksimum ölçüde korunabilmektedir.

Cold-presssed yöntemiyle sıkılıp şişelenen ürünler içerisindeki vitamin ve mineral kaybını önlemek adına -40 °C’de şoklanmakta ve -18°C’de 1 yıl süre ile muhafaza edilebilmektedir.

Ürünler donuk olarak sevk edilir size donuk ya da hafif çözülmüş olarak ulaşır. Tüketmek istediğiniz zaman 12 saat öncesinden mevsim özelliklerine göre oda veya buzdolabı sıcaklığında çözdürmeniz yeterli olacaktır.

Stok durumuna göre etiket tasarımında değişiklik olabilmekte ancak ürün içeriğinde ve bilgilerinde herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Ürün etiketlerinde içerik ve allerjen bilgileri ile tad bilgileri bulunduğu gibi vegan kullanımı bilgileri yer almaktadır. Ürünler donuk/soğuk zincirde sevk edildiğinden tüketiciye ulaştıktan sonra iadesi kabul edilmemektedir.Ürünler dondurulmuş olarak gönderildiğinden iadeye kapalıdır


1877 kodlu Direnç Paketi yalnızca 49.90 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Direnç Paketi ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Direnç Paketi Herkese Çiçek’te!