Her Gün Aynı Gün
Ücretsiz Teslimat

Bahar Aranjmanı
- X Herkese Çiçek

89 ,00 TL
KDV Dahildir

Frezya Çiçeği

Baharın geldiğini müjdeleyen ve yaşam alanlarına mükemmel bir enerji kazandıran frezya çiçeği, eşsiz kokusuyla bulunduğu ortama huzur verir. Görsel şöleni ve mis kokusu ile yaşam alanını adeta çiçek bahçesine çeviren bu muazzam çiçek; çok çeşitli aranjmanlar, buketler ve sepet tasarımları ile sizlere sunulur. Sevdiklerinize özel günlerinde alabileceğiniz frezya çiçek tasarımları, içimden geldi ve kendim için hediyesi olarak da mükemmel bir tercih olarak karşımıza çıkar. 

Frezya Çiçeği Özellikleri

Frezya çiçeği nedir, frezya çiçeği hikayesivar mıdır gibi sorular sıklıkla karşımıza çıkar. Bunlar kadar merak edilen diğer bir konu ise frezya çiçeği özellikleri şeklindedir. Bu noktada öncelikle frezya çiçeği soğanı ile yetiştirilen çiçek, rizomlu ve yumrulu bir süs bitkisidir. 

Ayrıca beyaz ve pembe tonlarında çiçekleri olan mis kokulu frezya çiçeğinin anavatanı Güney Afrika olarak bilinir. Fazla sıcağı sevmeyen frezya bahar aylarında evleri süsler ve baharın gelişini çiçekleriyle müjdeler.

Frezya Çiçeği Anlamı 

Güzel kokusu nedeniyle birçok çiçek aranjmanına dâhil edilen frezya, sadece eşsiz kokusuyla değil, dikkat çekici anlamıyla da büyük beğeni kazanır. Yaşam alanlarına mis kokusu ile enerji ve huzur kazandırırken, frezya çiçeği anlamı sayesinde sevdiklerinizin gönülleri de fethedilir.

Frezya çiçeğinin anlamı ise sevgi, umut ve neşedir. Böylece kokusu kadar anlamıyla da evlere bahar davet edilir. Bu açıdan aileniz ya da arkadaşlarınız için frezya çiçeği demeti alabileceğiniz gibi, kendi evinize ya da ofisinize de frezya buketi siparişi verebilirsiniz. Böylece bulunduğunuz ortamı çok daha canlı ve neşeli hale getirebilirsiniz. 

Frezya Çiçeği Ne Zaman Çiçek Açar

Frezya çiçeği hangi mevsimde olur sorusunun cevabı en çok araştırılan konuların başında gelir. Doğru yöntemlerle ekim ayında frezya çiçeği tohumu ekildiğinde ve büyük bir titizlikle frezya çiçeği bakımı yapıldığında, frezya bitkisi ilkbahar aylarında mis kokulu eşsiz çiçeklerini gösterir. Bununla birlikte başka bir zaman ekimi yapılan bitki başka zamanlarda çiçek açar. 

En Çok Tercih Edilen Frezya Çiçeği Aranjmanları 

Frezya çiçeği sipariş söz konusu olduğunda 7/24 sayfamız üzerinden en çok tercih edilen çiçek aranjmanlarına göz atabilir ve istediğiniz ürünü tercih ederek bu çiçeğin sevdiklerinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. Frezya çiçeği satın al işlemini gerçekleştireceğiniz zaman her bütçeye uygun ürünlerimizden birini seçebilirsiniz. 

Sevgiliniz için frezyalıkarışık çiçeklerle oluşturulmuş şık tasarımlı çiçek sepetiaranjmanlarından birini tercih edebilirsiniz. Anneniz ya da akrabalarınız için frezyalı sarı lale buketi oldukça şık bir tercih olabilir. Mis kokulu buketlerden kendiniz için alabilir ve şık bir vazoda ofisiniz için frezya çiçeği gönder işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Muazzam ve eşsiz frezya buketlerinden ya da sepetlerinden birini sipariş verebilir ve yaşam alanlarınıza baharı getirebilirsiniz. Bu sayede çok daha canlı ve neşeli bir ortamın oluşmasına yardımcı olursunuz.