Geleneksel Hediye Kutusu (REBUL)

129.89 TL

Çiçek Kodu: 1879

Geleneksel bayram hediye kutusu

İçindekiler;

- Selamlıque geleneksek Türk kahvesi, 125 gr'lık özel teneke kutusunda

- Selamlique Lokum,bademli lokumun çikolata kaplanmış ve altın tozu serpilmiş gül aromalı çeşidi,60gr

Rebul Bouquet Şakayık Kolonyası

İyi Bayramlar!

Selamlique Türk Kahvesi, özel metal kutusu ile hem şık hem uzun ömürlü geleneksel yapısında 125 grlık paketinde gelmektedir.

Selamlique Lokum; Arapçada boğaz rahatlatan anlamına gelen ve Osmanlı saray mutfağının vazgeçilmezlerinden bademli lokumun çikolata kaplanmış ve altın tozu serpilmiş gül aromalı çeşididir. 

Rebul Bouquet Kolonyası

Asaletin Simgesi Şakayık Buketi

Japonyanın baharı müjdeleyen Şakayık çiçeğinin Rebul Kolonya ile buluşması ile hikayemiz başlar. Üst notalarda Akdeniz'in narin ama enerjik turunçgilleri, orta notalarda coşkulu şakayık, masum müge ve zarif zambakların asaleti sizi sarmalar. Dip notalarda misk, sedir ağacı ve sandal ağacının sofistike dünyasına davet eden bu koku size çekici bir ferahlık sunar. Böylece Rebul Bouquet, nesilden nesile vazgeçilmez bir tutkuya dönüşürken, aynı zamanda hiç bitmeyen ve dilden dile dolaşan bir hikayenin kahramanı olur.


1879 kodlu Geleneksel Hediye Kutusu (REBUL) yalnızca 129.89 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Geleneksel Hediye Kutusu (REBUL) ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Geleneksel Hediye Kutusu (REBUL) Herkese Çiçek’te!