Gizlilik Sözleşmesi

HERKESE ÇİÇEK GİZLİLİK POLİTİKASI

HerkeseCicek.com   web sitesine hoş geldiniz. Bu web sitesi, aşağıda belirtilmiş olan tüm koşulları kabul etmeniz şartıyla kullanımınıza sunulmaktadır. Kayıtlı üye ya da  ziyaretçi olarak bu siteye erişen yada içeriğini başka herhangi bir şekilde kullanan kişi olsun, sözleşme ile bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz.

SİTEYE ERİŞİM VE SİTENİN KULLANIMI

Bu web sitesini kullanmanızın koşulu olarak, sitede sunduğunuz bütün bilgilerin doğru, güncel ve tam olduklarını, bir  www.herkesecicek.com hesabınız bulunuyor ise hesap bilgilerinizi koruyacağınızı, sizin haricinizdeki kişi yada kişiler tarafından hesap bilgilerinizin kullanılması durumunda, hesap bilgilerinizin kullanılmasına nezaret edeceğinizi, bu kullanımlardan tamamen sorumlu olacağınızı ve Herkese Çiçek web sitesi için tüm şifre gerektiren işlemlerden sorumlu olacağınızı, herhangi bir güvenlik riski veya yetkisiz kullanımdan haberdar olmanız halinde şifreleri derhal değiştireceğinizi yahut, durumu derhal Herkese Çiçek (0850 480 68 68) bildireceğinizi, şahsi bilgilerinizi kaydetmemize onay verdiğinizi taahhüt etmektesiniz. Takdir hakkı yalnızca HerkeseCicek.com a ait olmak üzere, herhangi bir kişinin bu Web Sitesi'ne ve sunduğumuz hizmetlere erişimde bulunmasını herhangi bir zamanda ve bu Sözleşme'nin ihlal edilmesi de dahil, fakat bununla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle reddetme hakkını saklı tutmaktayız. Ziyaretçiler, internete ilişkin tüm ücretlerin,  kendi sorumluluğunda olduğunu da ayrıca kabul eder.

YASAKLI AKTİVİTELER

Herkese Çiçek web sitesini ziyaret edenler, web sitesi içerisinde bulunan her türlü içerik ve bilgiler (mesajlar, veriler, bilgiler, metinler, müzikler, sesler, fotoğraflar, grafikler, videolar, haritalar, simgeler, yazılımlar, kodlar veya diğer materyaller de dahil, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca söz konusu içerik ve bilgileri sunmak için kullanılan altyapının Herkese Çiçek adına tescilli olduğunu kabul etmektedir. Herkese Çiçek web sitesi içerisinde yer alan ya da Herkese Çiçek aracılığı ile elde edilen bilgileri, yazılımları, ürünleri veya hizmetleri tadil etmemeyi, kopyalamamayı, dağıtımını yapmamayı, iletmemeyi, teşhir etmemeyi, icra etmemeyi, çoğaltmamayı, yayımlamamayı, lisanslamamayı, bunlardan türevsel çalışmalar üretmemeyi, bunları devretmemeyi veya satmamayı taahhüt ve kabul etmektesiniz..

OTOMATİK TOPLANAN BİLGİLER

www.herkesecicek.com  sitesini ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınız ile ilgili bazı bilgileri otomatik olarak toplamaktayız. Bu bilgiler; IP adresiniz, web tarayıcısı yazılımı ve yönlendiren web sitesi de dahil olmak üzere oturum verileridir. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

BİLGİLERİNİZİ  NASIL KULLANIYORUZ?

Herkese Çiçek, topladığı bilgileri; sitemize erişiminiz ve sitemizi kullanmanızın kolaylaştırılması da dahil olmak üzere kayıt işlemlerini gerçekleştirmek ve üyelik hesabınızı yönetmek için;

Herkese Çiçek’in kampanyaları, ürünleri v.b.  hakkında bilgi verilmesi de dahil olmak üzere genel olarak

Sizinle iletişim kurmak için,  

Sorularınıza ve yorumlarınıza cevap vermek için,

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve web sitemize gösterdiğiniz ilgiyi ölçmek ve bunları iyileştirmek için,

Anketler yoluyla yapılanlar da dahil olmak üzere sizden bilgi istemek için;

İhtilafların giderilmesi veya sorunların çözülmesi için;

Yasaklanmış veya yasadışı olması muhtemel aktiviteleri önlemek için.

HerkeseCicek.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece haftalık  ve aylık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.

BAĞLANTILAR:

Herkese Çiçek online çiçek sipariş sitesi, internetin doğası gereği birçok farklı internet adresine bağlantı verebilmektedir. Herkese Çiçek  link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak "atıfta bulunma" olarak değerlendirilmektedir.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

Herkese Çiçek,  gelecekte bu Gizlilik Politikasını değiştirebilecektir. Sözleşmenin en yeni versiyonunu görmek için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmeyi unutmayınız. Takdir hakkı yalnızca bize ait olmak üzere ve önceden bildirimde bulunmaksızın, Sözleşme'yi herhangi bir zamanda değiştirme veya diğer şekillerde güncelleme hakkımızı saklı tutmaktayız ve HerkeseCicek.com web sitesini kullanmaya veya erişimde bulunmaya devam etmeniz durumunda, güncellenmiş veya tadil edilmiş olan Sözleşme'yi kabul ettiğiniz farz edilecektir.