Hakkımızda

Herkese Çiçek Logo

 

Türkiye’nin en büyük online çiçekçileri arasında yer alan Herkese Çiçek, kalite, güven ve hızlı teslimatı birleştirmek adına 2013 yılında kuruldu.

Herkese Çiçek olarak misyonumuz: Yenilikçi ve modern anlayışıyla, duyguları yansıtan en güzel çiçekleri müşterilerine taze ve zamanında ulaştırmak.

Herkese Çiçek olarak vizyonumuz: Önümüzdeki 3 yıl içinde, tüm Türkiye'den 250'den fazla çiçekçi bayisiyle hizmet veren global sermayeli bir şirket olmak.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Herkese Çiçek, sadece çiçek kategorisinde hizmet vererek size ulaştırdığı çiçeklerde kaliteyi en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Yalnızca çiçeklerin kaliteli olması değil, çiçek altyapı ve süsleme malzemelerinin de 1.sınıf kalitede olması, sürekli büyüyen müşteri portföyünün en önemli nedenleri arasındadır.

Herkese Çiçek Türkiye genelinde 200’den fazla köklü çiçekçi ile iş ortaklığı yaparak, internet üzerinden gönderilen, online sipariş ile iletilen çiçeklerin de kaliteli olabileceğini ispat etmektedir. Online çiçek siparişleriniz için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Herkese Çiçek yalnızca çiçek siparişi değil, blog yazılarıyla çiçek bakımı hakkında da bilgi vermektedir. Çiçek bilgilendirmeli için özel olarak hazırladığımız Florapedia’ya buradan ulaşabilirsiniz. Online çiçek siparişi yaparken çiçek bakımı hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Herkese Çiçek özel günlerde online çiçek siparişi için bir numaralı adresiniz Herkese Çiçek yıl boyunca çeşitli çiçek kampanyaları, özel çiçek indirimleri ile de sizlerle. Herkese Çiçek farklı özel günler ve farklı sebepler ile alabileceğiniz farklı çiçek fikirlerini de size sunmakta.
Doğum günü çiçek buketleri, yıl dönümleriniz için özel tasarım çiçekler, yeni iş kutlamaları gibi  pek çok olanağa sahip.  Aynı zamanda Herkese Çiçek sitemizden gönderi yerinizi seçebilir, kargonuzu takip edebilirsiniz. 

Herkese Çiçek ile tüm Türkiye için internet üzerinden online çiçek gönderimi ile en uzaklar artık daha yakın.

Sosyal ağlarda Herkese Çiçek  Facebook, Twitter, Instagram profillerimizi takip ederek, firmamız hakkında en güncel bilgileri, çiçek kampanyalarımızı öğrenebilirsiniz.