Hep Aklımdasın Annecim

59.99 TL

Çiçek Kodu: 1823

Annem hep aklımda!

İçindekiler:

- Kalpli beton saksı,çap:9 cm yükseklik: 5.5cm

- Bakımı kolay ve estetik echeveria türü sukulent 

Özel kalp teneke kutusunda Hacı Şerif çikolatası da tüm annelerimize HEDİYEMİZDİR.

Bu ürün özel bez çantasında gelmektedir.

Bakımı kolay ve uzun ömürlü echeverianın Ana vatanı Orta Amerika ile Güney Amerika’nın kuzey bölgeleri yani Meksika’dan Venezuela’ya kadar olan ülkelerdir. Tüm dünyaya yayılmış 150 civarında türü bulunmaktadır. Etli ve sulu bitki türlerindendir. Bu da, su tutma niteliğinin en önemli göstergesidir. Adını İspanya’nın Bask Bölgesi’nde doğmuş ve Meksika’da çalışmış botanikçi-ressam, Atanasio Echeveria’dan almıştır. Zaten görüntüsü de tıpkı tabloları andırır. Bodrum’daki kimi seralarda Aşkın Gözyaşları adıyla da bilinir.

Echeveria türleri çok iyi salon ve balkon bitkileri olup eskiden beri Türk bahçelerinin özellikle havuz kenarlarını süsleyen çiçekler arasında yer almışlardır.
Tüm echeveria bitkileri rozet yapılı olup gövdesiz ya da kısa gövdelidir. Yaprak renkleri donuk yeşilden koyu mora kadar çeşitlilik göstermektedir. 

 

 


1823 kodlu Hep Aklımdasın Annecim yalnızca 59.99 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Hep Aklımdasın Annecim ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Hep Aklımdasın Annecim Herkese Çiçek’te!