Kurum Etkinlikleri ve Toplu Siparişler

Çiçek herkese yakışır, herkese çiçek yakışır mottosuyla çıktığımız yolda, özel günler, özel organizasyonlar, kurum yıldönümleri ve farklı birçok büyük kurumsal etkinlik için etkinlik temasına özel çiçekler, ilgi odağının çiçek olduğu özel tasarımlar ile toplu siparişleri hazırlayıp etkinliklere renk katıyoruz.

Kurumsal Çiçek Üyeliği

Herkese çiçek her güne bir renk için kurumların çiçek gönderilerine ek olarak kurum ofislerine (Üst Yönetim Katları, Resepsiyon, Toplantı Odaları vb.) özel, mevsiminde, gününde çiçek tasarımları hazırlıyor, belirlenen günlerde teslimini sağlayarak çalışma alanlarını renklendiriyoruz.

Kurum Çalışanları için Deneyim Atölyeleri

Kurumların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, çalışanlarına özel deneyim atölyeleri planlıyoruz. İş yoğunluğundan bir an olsun uzaklaşıp doğayı, bitkileri, çiçekleri konuştuğumuz kendi küçük bahçelerimizi, buketlerimizi yarattığımız özel anlar yaşıyoruz.

Kurumsal Müşterimiz Olmak İster Misiniz ?

Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz özel indirimler ve ayrıcalıklardan faydalanarak çiçek siparişlerinizi Türkiye'nin hemen hemen her yerine tam zamanında gönderebilirsiniz.