HERKESE KEYİF KUTUSU (Mürdüm)

129.99 TL

Çiçek Kodu: 1601

 (Tüm Türkiye'ye Kargo ve KDV Dahildir. Teslimat Süresi:1-3 iş günü )

Gününe keyif katarak kendini ve sevdiklerini mutlu etmek çok kolay.  

Herkese Keyif Kutusu gününüze keyifli anlar katmak için tasarlandı. Kendinizi ve ya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde, farklı bir hediye gönderme arayışında olduğunuzda siz ve sevdikleriniz için hazırlanmış keyfi bol hediye kutuları ile fark yaratın! Herkese ve her keseye göre hediye kutuları ile keyfinize keyif katın!  

Hadi ara ver!

Nefes al, anda kal..

Bol keyifler.

Bu özel ürün sadece herkesecicek.com’da, stoklarla sınırlı!

Bu ürün geçici olarak stoklarda bulunmamaktadır

HERKESE KEYİF KUTUSU İÇERİĞİ:

  • 1 adet Aura Marka Kokulu Soya Mumu
  • 1 adet Kupa
  • 1 adet 20gr Alice Tea Room bitki çayı
  • 1 Adet Kibrit

KUTU BOYUTU: 21x16x10 cm

Kupa çap: 7 cm yükseklik:8cm

Alicetearoom 20 gr lık çay kutusu çap:7 cm yükseklik:3 cm

Aliceteatoom çayları doğal olarak kurutulmuş siyah,beyaz ve yeşil çaylarla bitkilerin özel harmanlanmasından oluşturularak elde edilmektedir.

Aura mum ölçüleri çap:8 cm yükseklik:6 cm 

Aura Soya Mumu kimyasal parafin içermez tamamen doğal soya parafininden oluşturulmuştur. Mumu yaktığınızda eriyen soya parafinini elinize nemlendirici olarak sürebilirsiniz.

  

 

 

 

 

 

Teslimat Bilgileri: Ürünlerimiz ücretsiz bir şekilde kargo ile gönderilmektedir. Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.


1601 kodlu HERKESE KEYİF KUTUSU (Mürdüm) yalnızca 129.99 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, HERKESE KEYİF KUTUSU (Mürdüm) ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı HERKESE KEYİF KUTUSU (Mürdüm) Herkese Çiçek’te!