Juice Planet C-Mix Ekonomik

129.00 TL

Çiçek Kodu: 1875

Juice Planet C-Mix 8' li

  • Ürünlerin tamamı hiçbir ısıl işlem uygulanmadan, katkısız, koruyucusuz ve şeker ilavesiz olarak üretilen vegan ürünlerdir.

  • Aynı üründen 8 adet içerir.

  • İçeriğindeki portakal, ananas, limon ve zencefil ile hem faydalı beslenecek hem de vücut direncinizi artırıp bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olacaksınız.

Juice Planet C-Mix 8' li

Ürünlerin tamamı hiçbir ısıl işlem uygulanmadan, katkısız, koruyucusuz ve şeker ilavesiz olarak üretilir.

Aynı üründen 8 adet içerir.

İçeriğindeki portakal, ananas, limon ve zencefil ile hem faydalı beslenecek hem de vücut direncinizi artırıp bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olacaksınız.

Ekşi ve tatlı lezzetiyle rahat içilebilir kıvamdaki bu ürünümüz, içerdiği c viatmini kadar lezzeti ile de sizin vazgeçilmeziniz olacak.

İçindekiler: Portakal, Limon, Ananas, Zencefil içeren C-Mix ürününden 8 adet içerir.

- Cold press / soğuk sıkım yöntemi ile sıkılmıştır. Anında şoklanmış dondurulmuştur.

- Soğuk zinciri bozmadan muhafaza ediniz.

- Öğünlerle birlikte ve ara öğünlerde tüketilebilir.

100 ml JuicePlanet Yaklaşık Besin Değerleri;

Enerji - 55 kcal

Protein - 0,2 g

Karbonhidrat - 14 g

Yağ- 0,1 g

Lif 0,07 g

Sodyum- 0,07 mg

Potasyum- 245 mg

- Ürünler cold-press ( soğuk sıkım) yöntemiyle sıkılmakta ve bu sayede meyve-sebzelerdeki vitamin ve mineral oranları maksimum ölçüde korunabilmektedir.

- Cold-presssed yöntemiyle sıkılıp şişelenen ürünler içerisindeki vitamin ve mineral kaybını önlemek adına -40 °C’de şoklanmakta ve -18°C’de 1 yıl süre ile muhafaza edilebilmektedir. 

- Ürünler donuk olarak sevk edilir. Tüketmek istediğinizde 12 saat öncesinden mevsim özelliklerine göre oda veya buzdolabı sıcaklığında çözdürmeniz yeterli olacaktır.

- Stok durumuna göre etiket tasarımında değişiklik olabilmekte ancak ürün içeriğinde ve bilgilerinde herhangi bir değişiklik olmamaktadır. Ürün etiketlerinde içerik ve allerjen bilgileri ile tad bilgileri bulunduğu gibi vegan kullanımı bilgileri yer almaktadır.

- Ürünler donuk/soğuk zincirde sevk edildiğinden tüketiciye ulaştıktan sonra iadesi kabul edilmemektedir.Ürünler dondurulmuş olarak gönderildiğinden iadeye kapalıdır


1875 kodlu Juice Planet C-Mix Ekonomik yalnızca 129.00 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Juice Planet C-Mix Ekonomik ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Juice Planet C-Mix Ekonomik Herkese Çiçek’te!