Lavanta Sever Annecim Benim

149.90 TL

Çiçek Kodu: 1872

Lavanta sever anneme mis kokulu hediye kutusu.

 

İçindekiller:

 

- Salihli İkizce tarlalarından toplanan lavanta tohumlarından doldurulan, 26 x 18 cm boyutunda özel ipekli kumaşında yastık

- Salihli İkizce tarlalarının lavanta ve zeytin yağından yapılan tamamen doğal sabun

- El yapımı gıda sırı kullanılarak uygulanan kupa

Özel kalp teneke kutusunda Hacı Şerif çikolatası da tüm annelerimize HEDİYEMİZDİR.

Bu ürün özel bez çantasında gelmektedir.

Lavanta sever anneler için çok özel bir hediye. 2 kadın girişimcinin kuruluşu olan İkizce Çiftliğinden en doğal malzemelerle yapılmış ürünler anneniz için çok farklı bir hediye alternatifi sunmaktadır.

Lavantanın faydaları nelerdir?

Sadece kokusu ve lezzetiyle bilinen lavantanın sağlığa da oldukça faydası vardır. İşte lavantanın öne çıkan faydaları…

  • Kaygı ve stresi azaltır: Lavanta, anksiyete ve stresi yatıştırmada yardımcıdır. Lavantanın bu faydasını görmek için birçok farklı yöntem uygulayabilirsiniz. Lavanta yapraklarını  ve çiçeklerini ellerinizle öğüterek, yüzünüze tonik yapabilirsiniz. Bu uygulama, düşüncelerinizi hafifletip, ruh halinizi dengeleyerek beden ve zihninizi rahatmaya yardımcı olur. Bunun yanı sıra lavanta çayı demleyerek de aynı etkiye sahip olabilirsiniz. İçerisindeki antioksidan bileşenler, vücuttaki stres hormonlarının seviyelerini düşürmek için endokrin sistemi destekler.
  • Lavanta uyku problemlerini çözer: Uykusuzluk ya da huzursuz uyku ile düzenli olarak mücadele ediyorsanız, hayatınız olumsuz seyrediyor demektir. Bunun için sıcak suda birkaç lavanta çiçeği hazırlayarak içmeniz rahat ve huzurlu bir uykuyu size getirecektir.
  • İltihap gidericidir: Lavanta çiçeklerini banyo suyunuza eklerseniz ve uzun bir süre bekletirseniz, iltihap önleyici bileşenler iltihapların azalmasına yardımcı olabilir. Lavantanın antioksidan özellikleri de oldukça güçlüdür.
  • Lavanta cilt bakımında yardımcıdır: Cildinize her zaman dikkat etmek istiyorsanız lavanta suyu dolu bir sprey şişesini yanınızdan ayırmayın. Cildiniz tahriş olmuşsa ya da kuruysa sadece o bölgeye lavanta suyunu püskürtün ve rahatlamanın tadını çıkartın. Bu aynı zamanda sedef hastalığı, egzama ve akne gibi kronik durumlarda da işe yarayabilir.
  • Lavantanın antiseptik özelliği vardır: Yaralarınızın hızlı bir şekilde iyileşmesi için yaralarınızın üzerine ezilmiş lavanta yapraklarını örtün. Bu enfeksiyonların gelişmesini önlemeye yardımcı olacaktır. 
  • Lavanta saç bakımı için oldukça faydalıdır: Saç dökülmesinden veya saçınızın kalitesini etkileyen herhangi bir durumdan rahatsızsanız, lavanta bazlı şampuan kullanabilirsiniz. Bazı organik kozmetik ürünler pahalı olabilir ya da içerisinde sert kimyasallar barındırabilir. Eğer böyle bir durumdan şikayetçiyseniz lavantayı demleyip, karışımı saçınıza uygulayabilirsiniz. Bu etkili bir şampuan işlevi görecektir.

1872 kodlu Lavanta Sever Annecim Benim yalnızca 149.90 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Lavanta Sever Annecim Benim ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Lavanta Sever Annecim Benim Herkese Çiçek’te!