Oyun ve Çay Hediye Kutusu

74.89 TL

Çiçek Kodu: 1844

Sözcükleri resimler eşliğinde öğreterek görsel hafızaya hitap eden oyun!

 

İçindekiler:

- Redhouse Memory Game 

- Alice Tea Room özel harman bitki çayı

- Krem rengi seramik kupa

- Kırmızı renk seramik kupa

Tüm ürünler özel kraft kutuda yer almaktadır.

Sözcükler ve resimler eşliğinde uzun oyun gecelerinize keyif katmak için Alice Tea Room'un özel harmanlı çayı da kutuda yer almaktadır.

 

Redhouse Memory Game – Verbs

 Sözcükleri resimler eşliğinde öğreterek görsel hafızaya hitap eden Redhouse Memory Game serimizin ikincisi olan Redhouse Memory Game - Verbs çıktı.

Redhouse Memory Game – Verbs oyunu, görseller yoluyla başlangıç ve orta-öncesi düzeyde 60 İngilizce fiilin anlamını hafızanızda pekiştirirken aynı zamanda düzenli ve düzensiz fiillerin geçmiş zaman çekimlerini öğrenmenizi sağlıyor.

Düzenli fiiller (Regular verbs) ve Düzensiz fiiller (Irregular verbs) olmak üzere iki ayrı oyun seti içeren Redhouse Memory Game - Verbs kutusundaki her bir set, başlangıç ve orta-öncesi düzeyde 30 fiil kartı ve bu fiilleri görsel olarak temsil eden 30 resim kartı olmak üzere toplam 60 karttan oluşuyor. Düzenli ve düzensiz fiil setleri birbirinden bağımsız iki oyun seti olarak hazırlandığı için, iki sete ait kartlar farklı renklerde tasarlanmıştır.  

Redhouse Memory Game – Verbs sayesinde tek başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir eşleştirme oyunu oynayarak hem beyin jimnastiği yapabilir hem de başlangıç ve orta-öncesi düzeyde toplam 60 düzenli ve düzensiz İngilizce fiilin anlamlarını ve geçmiş zaman çekimlerini öğrenebilirsiniz.


1844 kodlu Oyun ve Çay Hediye Kutusu yalnızca 74.89 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Oyun ve Çay Hediye Kutusu ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Oyun ve Çay Hediye Kutusu Herkese Çiçek’te!