Özür Dilerim

 

Özür dilemenin en naif yollarından biri olan özür dilerim çiçeği, kalbini kırdığınız sevdiklerinizin gönüllerini almak için oldukça ideal bir yöntemdir. Bu nedenle sevdiklerinizin hoşuna gidecek olan özür dilerim hediyesi ve üzerine ekleyeceğiniz özür dilerim çiçek notu, sevdiklerinizle aranızda oluşan buzları eritir. Bu özel jest ile sevdiklerinize kendini özel hissettirir ve aranızda oluşan kırgınlık nedeniyle gerçekten üzgün olduğunuzu ifade edersiniz. 

 

Özür Dilerim Hediyeleri

 

İstemeden de olsa annenizin, sevgilinizin ya da herhangi bir sevdiğiniz insanın kalbini kırdığınızda, hiç vakit kaybetmeden özür dilerim anlamında çiçek almalısınız. Böylece kısa sürede aranızdaki kırgınlığa bir son verebilir ve sevdiğiniz insanın kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Yüreklere dokunmanın en kolay yolu olan çiçekler, her daim duyguların da en güzel tercümanıdır. Bu nedenle sevdiklerinize üzüntünüzü ve pişmanlığınızı özür dilerim çiçek sepeti veya buketi ile ifade edebilirsiniz. 

 

Özür Dilerim Çiçek Çeşitleri

 

Sevdiklerinizle aranızda ara sıra problem yaşanması oldukça doğaldır. Bu tür durumlarda asıl önemli olan hatanızı kabul etmektir. Kendinizi affettirmek ve hatanızı telafi etmek için özür dilerim çiçeği mükemmel bir tercih olarak karşımıza çıkar. 

Bu noktada en çok merak edilen konuların başında ise özür dilerim hangi çiçek tercih edilmeli ve özür dilerim çiçek rengi ne olmalı gibi sorular gelir. Eğer özür dileyeceğiniz kişi erkek ise özel olarak tasarlanan orkideler, saksı çiçekleri veya teraryumlar oldukça beğeni toplar. 

Özür dilerim anne veya özür dilerim sevgilim demek için herhangi bir bayana çiçek göndereceğiniz zaman ise renkli ve canlı çiçeklerden oluşan demetler tercih edilebilir. Özür dilerim arkadaşım derken papatyalarla saf sevginizi ifade edebilirsiniz. Bayanlara gönderilen güller ve kırmızı karanfiller de büyük ilgi görür. Çiçekler için sepet, vazo ve kutu kullanımı yaygındır. 

 

Özür Dilerim Çiçeği Notu

 

Sevdiklerinizden özür dilerken tercih edilen çiçek aranjmanı ne kadar önemli ise, özür dilerim çiçek notları da bir o kadar önemlidir. Hislerinizi yazıya dökerek, pişmanlığın samimi bir dille ifade edilmesi gerekir. Sana bağırdığım için özür dilerim gibi sevgiliye özür mesajı duygusal şekilde dile getirilmelidir. Böylece hediyeniz çok daha anlamlı hale gelir ve karşınızdaki kişinin gönlü alınır.


 

 

Özür Dilerim Çiçeği Sözleri

 

Sevdiklerinizden özür dilerken hazırlayacağınız notlar özel ve özenli olmalıdır. Bu tür özür sözlerine şu örnekler verilebilir:

  • Bilirsin affetmek gibi başka bir büyüklük yoktur. Çok büyük bir hata yaptım, bunun için senin affına sığınıyorum. Tüm kalbimle beni affetmeni diliyorum, lütfen beni affet…

  • Sanıyorum özür dilemek için çok geç kaldım. Ama gene de son bir kez şansımı dilemek ve kalbine seslenmek istiyorum: özür dilerim!

  • Bu mesaj sadece sana özel. Dinle lütfen; Seni kırdım biliyorum, ama inan çok üzgünüm. Yaptıklarım için özür dilerim. İstediğim bir tek şey var. Beni affetmeni ve yine eskisi gibi olmamızı istiyorum. Seni çok seviyorum.

  • Üzüntümü kelimelere dökemiyorum. Olanlar için ÇOK üzgünüm. ÖZÜR DİLERİM.

  • Sana karşı çok mahcubum. Büyük bir hata yaptım. Gerçekten çok özür dilerim.


Sayfamız üzerinden bütün çiçek aranjmanlarına ve fiyatlarına göz atabilirsiniz. 7/24 sevdiklerinize online olarak çiçek göndermenin kolaylığını yaşayabilir ve kutlama, yeni bebek ve yıl dönümü gibi sayısız amaçlarla sevdiklerinize eşsiz çiçek tasarımlarımızdan gönderebilirsiniz. Ayrıca En Özel Günlere En Özel Çiçekler başlıklı blog yazımıza göz atarak, bu tür konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.