SAKİN KUTU (Akgünlük)

94.90 79.90 TL

Çiçek Kodu: 1612

 (Tüm Türkiye'ye Kargo ve KDV Dahildir)

Meru marka konik tütsülerimiz %100 doğal ve el yapımıdır.

Kimyasal ve sentetik içermez, Vegan bir üründür.

Kokuyla,müziğin birleştiği yerde sakinlik başlar.

Özel bir cihaz kullanarak ağaçlardan aldığımız verileri notolara dönüştürdük. Böylelikle ağaçlar müziğin yorumcularından biri olup duygularını bizlerle paylaştılar.

SAKİN KUTU İÇERİĞİ:

  • 1 Kutu Meru Akgünlük Konik Tütsü
  • 1 Sukulent

KUTU BOYUTU: 13x17x5 cm

1 adet sukulent yaklaşık 5 cm'dir.

1 Kutu Meru Tütsülük içerisinde 7 adet tütsü bulunmaktadır. Yüksekliği yaklaşık 3 cm'dir.


Formülünde ağırlıklı olarak Akgünlük - liquidambar orientalis (L.) - kullandığımız bu tütsüyü, gerginliğini azaltıp, konsantrasyon gücünü arttırmak ve canlılık kazanmak isteyenler için özel olarak geliştirdik. 

Etrafa yaydığı kendine has, hoş kokusu tütsü söndükten sonra bile uzun saatler bulunduğu ortamda kalmaya devam eder.

Akgünlük, Güney Ege Bölgesi'nin endemik bitkilerinden olan Anadolu Sığla Ağacının ( Liquidambar orientalis ) reçinesidir. 

Bu çok değerli reçine, aynı ailenin farklı bir türü olan ve ''Boswellia Carterii'' ağacından elde edilen Frankincense ile benzer özellikler taşır.

Sakinleştirici aynı zamanda canlandırıcı etkiye sahiptir. Enerjiyi yükseltir. Sinir sistemine iyi gelir. Stresi azaltır, rahatlama sağlar, güven duygusu verir. Sivrisinek kovar.

Yanma süresi ortalama 20 dakikadır. Yapısı gereği kendiliğinden sönebilir. Sönen tütsülerinizi tekrar tekrar yakabilirsiniz.

Tütsünüzü yakarken pencere açmanızı tavsiye ederiz.

Kutu içerisinde bulunan ürünler gıda amaçlı paketlenmemiştir.

Teslimat Bilgileri: Ürünlerimiz ücretsiz bir şekilde kargo ile gönderilmektedir. Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.


1612 kodlu SAKİN KUTU (Akgünlük) yalnızca 79.90 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, SAKİN KUTU (Akgünlük) ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı SAKİN KUTU (Akgünlük) Herkese Çiçek’te!