SAKİN KUTU (Lavanta&Adaçayı)

94.90 79.90 TL

Çiçek Kodu: 1613

 (Tüm Türkiye'ye Kargo ve KDV Dahildir)

Meru marka konik tütsülerimiz %100 doğal ve el yapımıdır.

Kimyasal ve sentetik içermez, Vegan bir üründür.

Kokuyla,müziğin birleştiği yerde sakinlik başlar.

Özel bir cihaz kullanarak ağaçlardan aldığımız verileri notolara dönüştürdük. Böylelikle ağaçlar müziğin yorumcularından biri olup duygularını bizlerle paylaştılar.

SAKİN KUTU İÇERİĞİ:

  • 1 Kutu Meru Lavanta&Adaçayı Konik Tütsü
  • 1 Sukulent

KUTU BOYUTU: 13x17x5 cm

1 adet sukulent yaklaşık 5 cm'dir.

1 Kutu Meru Tütsülük içerisinde 7 adet tütsü bulunmaktadır. Yüksekliği yaklaşık 3 cm'dir.

Formülünde ağırlıklı olarak lavanta - lavandula angustifolia (L.) - ve Anadolu ada çayı - salvia Fructicosa (L.) - kullandığımız bu tütsüyü sakinlik ve rahatlama arayanlar için özel olarak geliştirdik. 

Etrafa yaydığı kendine has, hoş kokusu tütsü söndükten sonra bile, uzun saatler bulunduğu ortamda kalmaya devam eder.

Lavanta çok eski zamanlardan beri ilaç olarak kullanılmasının dışında dini törenlerde de önemli bir yere sahip olan bitkilerdendir.

Huzur vericidir, sinir sistemine iyi gelir. Yatıştırır, gevşetir, sakinleştirir,rahatlatır. Beyindeki alfa dalgalarının hareketliliğine yol açar. Havayı temizler.

Yanma süresi ortalama 20 dakikadır. Yapısı gereği kendiliğinden sönebilir. Sönen tütsülerinizi tekrar tekrar yakabilirsiniz.

Tütsünüzü yakarken pencere açmanızı tavsiye ederiz.

Kutu içerisinde bulunan ürünler gıda amaçlı paketlenmemiştir.

Teslimat Bilgileri: Ürünlerimiz ücretsiz bir şekilde kargo ile gönderilmektedir. Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.


1613 kodlu SAKİN KUTU (Lavanta&Adaçayı) yalnızca 79.90 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, SAKİN KUTU (Lavanta&Adaçayı) ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı SAKİN KUTU (Lavanta&Adaçayı) Herkese Çiçek’te!