Sevgili Kendim Hediye Kutusu

59.90 TL

Çiçek Kodu: 1841

Bu kitap seni anlatıyor!

 

İçindekiler:

- 'Anlat,Kaydet,Kendini Tanı' kitabı,yazan Banu Aksoy

- Kalp şeklinde sukulent

- El yapımı saksı

Tüm ürünler özel kraft kutuda yer almaktadır.

Banu Aksoy'un kaleme aldığı, Gökçe İrten tarafından resimlenen bu özel kitap kendini tanımak, aile, geçmiş-gelecek gibi konular üzerine  8 yaş ve üzeri yaş grubu için özel bir deneyim sunmaktadır. Bu sevgi deneyimini tamamlamak için özel saksısında kalp sukulentte eşlik etmektedir.

Kendimizi ne kadar tanıyoruz? Peki yıllar geçtikçe ne kadar değiştiğimizi fark ediyor muyuz? İşte size zamanı dondurup kendinizi daha yakından tanıma fırsatı! Anlat, Kaydet, Kendini Tanı kitabı ile evinizden, ailenizden, arkadaşlarınızdan başlayarak bugününüzü kaydedin, kişiliğiniz hakkında ipuçları içeren soruları yanıtlayın, düşünün, yazın, çizin, biriktirin. Kendinize dönüp hayatınıza farklı bir gözle bakmanın tadını çıkarın. Yıllar sonra bu kitabı elinize almak da ayrı bir zevk olacak.


1841 kodlu Sevgili Kendim Hediye Kutusu yalnızca 59.90 TL. Herkese Çiçek ile daima taze mevsiminde, Sevgili Kendim Hediye Kutusu ürününü zamanında teslimat endişesi olmadan satın alabilir ve Herkese Çiçek farkıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı Sevgili Kendim Hediye Kutusu Herkese Çiçek’te!