Aldığınız çiçekler hep canlı kalsın istersiniz, anılarınız da canlı kalsın diye. Yapay çiçek değil günümüzde uzun süre solmayan güller artık üretilmekte ve Herkese Çiçek farkı ile bu solmayan güllere sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı geometrik şekillerde cam platformların / fanusların içine gömülü olarak tasarlanan modellerin yanı sıra çiçeğin açıkta bırakıldığı solmayan gül tasarımlarını da Herkese Çiçek’te bulabilirsiniz.

Solmayan Gül Bakımı

Solmayan gül direk olarak güneş ışığına maruz kalmamalı, nem ve ıslak ortamlardan uzak yetiştirilmeli. Doğru bakım uygulanırsa canlılıklarını 2 sene boyunca koruyabilen solmayan çiçekler ile anılarınızın sürelerini uzatabilirsiniz. Özel tasarım solmayan güller sayesinde sevdiklerinize göndereceğiniz güller aylar değil yıllarca canlılıklarını ilk günkü gibi koruyacaklar.

Herkese Çiçek Solmayan gül kategorisinde sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye olacak solmayan gülleri en kaliteli ve gösterişli şekilleri ile satın alabilirsiniz. En kalıcı, gösterişli ve güzel solmayan güller Herkese Çiçek'te sizi bekliyor.