Solmayan Gül

Sevgiyi en güzel ifade eden çiçeklerden biri olan gül, aşkı ve bağlılığı anlatmak için sıklıkla hediye edilir. Bununla birlikte güllerin kısa sürede solması oldukça can sıkıcıdır. Bu nedenle son yıllarda solmayan güller en çok tercih edilen çiçekler arasındadır. 

Belirli işlemler sonucu güllerin 2 ile 3 yıl boyunca taze ve canlı kalması sağlanır. Böylece aşkı ve tutkuyu yansıtan bu güller, yıllarca sevgi sözlerini tekrarlamaya devam eder. 

Uzun süre dayanıklılığını koruması amacıyla tercih edilen bu güller;

 • Stabilize gül,
 • Solmayan çiçek,
 • Ekvator gülü,
 • Ölmeyen gül,
 • Şoklanmış gül,
 • Kutuda gül olarak da adlandırılır.

Bu tür işlenmiş güller kalıcı ve uzun ömürlü olması ile dikkatleri üzerine çeker. Özellikle;

 • Teraryum,
 • Aranjman,
 • Buket,
 • Gelin çiçeği gibi tasarımlarda yaygın olarak kullanılan solmayan gül, günümüzde büyük rağbet görür.

Birkaç gün yerine sevdiklerinize yıllarca tazeliğini koruyacak ve sizi anımsatacak çiçekleri hediye etmek isterseniz, en ideal seçim solmayan güller olacaktır. 

Solmayan Gül Nedir

Annenize, sevgilinize, eşinize ya da arkadaşlarınıza alabileceğiniz solmayan gül, kısa sürede solup gitmeyen ve tazeliğini ilk günkü gibi uzun süre koruyan güllerdendir. Bu noktada çoğu kişinin aklına öncelikle yapay güller gelir. Oysaki burada bahsedilen canlı, hoş kokulu, taze güllerdir. 

Özel şoklama yöntemi ile güller belirli işlemlerden geçirilir. Bu sayede 2 ile 3 yıl boyunca güllerin canlılığını koruması ve solmaması sağlanır. Sevdiklerinize alacağınız solmayan güller ile sevginizi ifade etmeniz çok daha kolay. Ayrıca yıllar boyunca dayanıklılığından bir şey kaybetmeyen bu güller sayesinde, sevginizin etkisi de uzun süreli olur.

Solmayan güller çok çeşitli modellerde tasarlanır. Bazı modellerde kum kullanılırken, bazılarında ilgi çekici figürler yer alır. İlgi çekici süslemeler ile çok daha cazip ve cezbedici hale gelen solmayan güller her geçen gün daha çok kişinin evinde, ofisinde, arabasında, ya da çalışma masasında yer alır. 

Sıradışı tasarımlarla ya da farklı geometrik şekillerde hazırlanan kutularda ya da cam platformların içinde gömülü olarak oluşturulan solmayan gül modelleri, ufak detaylarla çok daha etkileyici hale getirilir. 

Sevdikleriniz için alabileceğiniz bu çiçek modelleri ile onları mutlu edebilir, eşinizi kendinize tekrar aşık etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Oldukça iddialı olan bu modeller, muazzam görünümleri ile en az 2 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 

Genellikle renk olarak kırmızı, pembe, beyaz ya da siyah güllerin tercih edildiği modellerde, farklı objelerle zengin bir tasarım yaratılır. Özellikle belirli günlere yönelik tasarlanan solmayan güller de mevcuttur. İster doğum günü, ister sevgililer günü olsun, her türlü özel anın çok daha özel olmasına yardımcı olacak olan canlı gül modelleri bulunur. Bu sayede yıllarda rengini koruyan, canlılığını kaybetmeyen ve hoş görünümü ile ilk günkü tutkuyu anımsatan gülleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Solmayan Gül Fiyatları Ne Kadardır

Sevdiklerinize yıllar boyunca saklayabileceği ve baktıkça sizi hatırlayacağı güllerden almak artık mümkün. Solmayan güller ile ilk günkü gibi canlılığını koruyan ve tazeliğini devam ettiren gülleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Muhteşem solmayan gül tasarımları ile zevkinize ve bütçenize uygun çok zengin bir seçenek yelpazesi sunan sayfamızdan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. İstediğiniz her türlü renkte ve güzellikte solmayan güllere çok çeşitli fiyatlarla buradan ulaşabilir ve dilediğiniz gülü sevdikleriniz için alabilirsiniz. 

En az 2 yıl boyunca solmayan bu güller, aynı zamanda müthiş bir dekorasyon parçasıdır. İsterseniz yatak odanızda baş ucunuzda saklayabileceğiniz bu gülü, isterseniz ofisinizdeki masanızda tutabilirsiniz. Veya kitaplığınızda sergileyebileceğiniz bu hediyeyi, salonunuzda dahi herkese gösterebilirsiniz. 

Tasarımına ve sahip olduğu detaylara bağlı olarak fiyatlandırılan solmayan güller, her bütçeye ve zevke uygun modelleri ile dikkatleri üzerine çeker. 

Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve yüzlerinde tebessüm yaratmak istiyorsanız, bizden destek alabilir, hızlı ve kolay teslimat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Solmayan Gül Nasıl Korunur

Son yılların trendi haline gelen solmayan gül, en az 2 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde muhafaza edilebilir. Bununla birlikte bazı konularda dikkatli davranmak ve doğru şekilde gülü korumak gerekir. Bu noktada yapılması gerekenler ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Gülün doğrudan güneş ışığına maruz kalması engellenmelidir.
 • Gül nemli ve ıslak ortamlarda bırakılmamalıdır.
 • Gül kuru ve ferah bir alanda muhafaza edilmelidir.
 • Ele alınarak oynanmamalıdır.
 • Suyla temas ettirilmemelidir.
 • Üzerine herhangi bir parfüm ya da sprey sıkılmamalıdır.

Yukarıda belirtilen konularda özenli olunur ve gül dikkatli bir şekilde korunur ise, 2 ya da 3 yıl boyunca taze, canlı ve kusursuz bir solmayan güle sahip olmak mümkündür. 

Solmayan gül sayesinde artık unutulmaz anların anısı uzun süre boyunca hatırlanabilir hale gelir. Siz de sevdiklerinizi bu özel tasarımlı solmayan güller ile mutlu edebilir ve onları şımartabilirsiniz. Kaliteli, cezbedici ve göz alıcı solmayan güllerle her daim yanınızdayız. 

Cam Fanusta Solmayan Gül Nasıl Olur

Solmayan gül dendiğinde akıllara ilk olarak cam fanusta yer alan ve farklı tasarımlarla çok daha şık bir görünüme kavuşturulan çiçekler gelir. Özel kutular içerisinde sevgiyi, aşkı ve mutluluğu anlatan bu güller, günümüzde en çok tercih edilen ve beğenilen hediyeler arasında yer alır. 

Cam fanusta solmayan gül modelleri ile çok çeşitli duygular kusursuz bir şekilde karşı tarafa aktarılabilir. Bu sayede yıllarca güzelliğinden bir şey kaybetmeyen gül, bu hisleri yansıtmaya devam eder. Tutkuyu, romantizmi, aşkı ve sevgiyi muhteşem şekilde yansıtan tasarımlar, özel kutusunda sizlere sunulur. Bu cam fanus solmayan güle özel bir koruma sağlar. Bir nevi kalkan görevi gören kutu, aynı zamanda solmayan gülün görünümünü çok daha estetik hale getirir. 

Son zamanların en çok tercih edilen hediyelerinden biri olan ve sevdiklerinizi mutlu etmek için hediyelik eşya olarak alabileceğiniz solmayan gül cam fanus içerisinde yer alsa da, doğru şekilde bakılması gerekir. Güneş ışığından uzak tutulması gereken fanusun, suyla temas etmesi de engellenmelidir. 

En çok rağbet gören cam fanustaki solmayan güller ise;

 • Kırmızı Güller,
 • Siyah Güller,
 • Beyaz Güller şeklindedir.

Cam Fanusta Solmayan Gül Fiyatlar Ne Kadardır

Cam fanusta yer alan güllerin boyutları ve renkleri çeşitlilik gösterir. Ayrıca her bir gülün detaylarında da farklılık vardır. Bu tür değişkenler cam fanusta solmayan gül fiyatları konusunda da ister istemez değişiklik yaratır. Gülün en güzel olduğu zamanda şoklanarak daha fazla büyümesi ve solması engellenerek oluşturulan solmayan gül, günümüzde en çok sevilen hediyeler arasındadır. 

Genellikle 2 ile 3 yıl arasında sorunsuz bir şekilde muhafaza edilen solmayan gül, çok çeşitli modellerde satışa sunulur. Sevdiklerinize alabileceğiniz cam fanusta solmayan güllerden her bütçeye uygun olan modeller mevcuttur. Eşinize olan aşkınızı ya da annenize olan sevginizi cam fanusta yer alan solmayan güller ile ifade edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Harika bir biblo olarak da kullanabileceğiniz bu hediyeler, duyguların ifadesi için en ideal seçim olacaktır. Unutulmamalı ki çiçeklerin yeri ve değeri her daim özel olmuştur. Bununla birlikte son yılların favorisi haline gelen solmayan çiçekler, kalıcılığı ve sürekliliği açısından çok daha cezbedici bir hediye olarak karşımıza çıkar. Hızlı ve kolay teslimat seçenekleri ile sevdiklerinize en güzel hediyeleri verebilirsiniz.