Yardım

Gönderimini yapmak istediğiniz çiçeği seçip, ürünün üzerine geldiğinizde çıkan “Çiçek İncele” butonuna bastıktan sonra açılan ekranda;

1.Adım: Alıcı İli, Alıcı İlçesi, Teslimat Tarihi ve Saatini girdikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayınız.

2.Adım: Tıkladıktan sonra bulunduğunuz sayfanın sağ üst köşesinde sepetinize eklediğiniz ürünleri, alıcı ili ve ilçesini, ürün adetini ve ödeyeceğiniz tutarı bu kısımdan görebilirsiniz.

3.Adım: Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra “Satın Al” butonuna tıklayarak ürün/ürünlerin satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

4.Adım: Açılan ekranda bulunan ek ürünlerimizden seçerek seçmiş olduğunuz çiçeğe daha fazla anlam ve gösteriş katabilirsiniz. Ek ürün seçtikten sonra ya da ek ürün tercihi yapmadan bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

5.Adım: Kullanıcı Girişi kısmında dilerseniz Facebook, Twitter hesaplarınız ile Alıcı Bilgileri kısmına geçebilir, üye “Olmadan Devam Et” butonuna tıklayabilir ya da üye girişi yaparak sizler için hazırlanmış sürpriz indirimlerden yaralanabilir ve diğer fırsatları anında görebilirsiniz.

6.Adım: Kullanıcı Girişini yaptıktan sonra açılan bölüm “Alıcı Bilgileri”. Alıcı bilgileri kısmında çiçeği göndereceğiniz kişinin bilgilerini yazmanız gerekmektedir.

Bununla beraber çiçeğin üzerinde yer alacak kartta yazacak isim ve mesajı belirleyebilirsiniz. Kart Mesajları için Herkese Çiçek’in Hazır Kart Mesajları sayfasından sizin için en uygun olan mesajı seçebilirsiniz.

7.Adım: Alıcı Bilgilerini girdikten sonra devam et butonuna bastığınızda Gönderici bilgileri ekranı açılacaktır. Açılan ekranda çiçeği gönderen kişiye ait bilgileri girdikten sonra son adım olan ödeme ekranı kısmına geçebilirsiniz.

8.Adım: Tüm işlemler tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken ödemeyi gerçekleştirip göndereceğiniz çiçek ile sevdiklerinizi mutlu etmek. Ödeme seçeneğini seçtikten sonra “Ödeme Yap” butonuna tıklayıp sipariş verme işlemini tamamlayabilirsiniz.

  1. Kredi Kartı İle Ödeme:  MASTERCARD ya da VISA kartınızla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgileriniz güvenlik gereği kesinlikle kaydedilmemektedir. Tüm işlemler Rapid SSL ile şifrelenmektedir.
  2. Havale İle Ödeme: Ödemenizi havale yolu ile geçekleştirmek isterseniz, sitemizde yer alan hesap numaralarına havale/ EFT yapabilirsiniz. Ödemeniz hesaplarımıza geçtikten sonraki ilk iş gününde siparişiniz işleme alınacaktır. 

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra, siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecek maildeki sipariş numaranızı kullanarak, siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Web sitemizde yer alan sipariş takibi alanından ya da 0850 480 68 68 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimize takip numaranızı ileterek gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Bir gün sonraki siparişlerinizde, siparişiniz yola çıkmadığı sürece, adres ya da tarih değişikliği yapabilirsiniz. 0850 480 68 68 numaralı telefondan ya da internet sitemiz üzerinden değişiklik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Verdiğiniz siparişe ait ürün değişikliği ise, sadece siparişiniz hazırlanmadan yapılabilir. 

Şehir merkezlerinde olmayan teslimat yerlerinde yol ücreti alınmaktadır. Yol ücreti sipariş ekranında belirtilen tutar kadardır.

Fotoğraflarda yer alan çiçeklerde kullanılan süsleme malzemelerinde farklı renkler kullanılabilir. Aranjman çiçeklerde mevsime bağlı olarak fotoğraftaki çiçek temin edilemediği durumlarda, aynı kalitede olmak koşulu ile farklı çiçek kullanılabilir.

Ürün fotoğraflarındaki çiçekler hazırlanırken kullanılan süsleme malzemeleri( kurdele, boncuk, taş vb) değişiklik gösterebilir. Bunun dışında çiçekler fotoğrafta görünen ile aynı türde olacaktır. Ancak mevsimsel değişikliklere bağlı olarak, sipariş ettiğiniz çiçeğin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede farklı bir ürün gönderilecektir.

Alıcının Adreste Bulunmadığı Durumlarda, evlere gönderilen siparişlerde, apartman görevlisi, güvenlik görevlisi ya da yan komşuya, iş yerlerine yapılan gönderimlerde iş yerindeki bölüm arkadaşlarına, düğün, açılış vb çiçek gönderimlerinde görevliye, hastaneye yapılan çiçek gönderimlerinde resepsiyon görevlilerine, askeri kurumlarda nöbetçi görevlilere imza karşılığında teslim edilir.

Sevgililer Günü,  Anneler Günü, Öğretmenler Günü, Dünya Kadınlar Günü vb özel günler için vermiş olduğunuz siparişlerin teslimatı ile ilgili saat garantisi verememekteyiz. Siparişleriniz aynı gün içerisinde yapılır ancak saatte gecikme yaşanabilmektedir.

İnternet üzerinden 7/24 siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Telefonla gerçekleştireceğiniz siparişlerinizi 09.00-18.00 saatleri arasında bizlere iletebilirsiniz.

Üye olup kullanıcı girişi yapmanız durumunda kampanyalarımız hakkında sizlere bilgilendirme yapılmaktadır.

Siparişiniz esnasında “kartta ismim görünmesin”  seçeneğini işaretlemeniz durumunda bilgileriz alıcıya ulaşmaz.

Vermiş olduğunuz siparişi hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptal edebilirsiniz.  Bunun için sipariş takip bölümü ya da 0850 480 68 68 numaralı telefondan siparişinizin durumu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şuan için malesef gönderimimiz bulunmamaktadır.

Siparişinizin hazırlanmadan, yola çıkmadan ya da teslim edilmeden iptal edilmesi durumunda ücret iadeniz 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Çiçek bakımı hakkında öğrenmeniz gereken bilgiler için web sitemizde bulunan Florapedia sayfasından ulaşabilirsiniz.